PROGRAM

Programmet til Kdagan 2020 vil etterhvert bli oppdatert her.

Følg oss gjerne på facebook for oppdateringer om Kolvereiddagene 2019.

Trykk her for å kjøpe billetter til folkefesten i Ytre Namdal!

  • 12:00 – Kino Mio – Eventyr i middelhavet
  • 18:00 – Bilbingo ved kulturhuset
  • 18:00 – Hageselskap i Prestgården
  • 21:00 – Quiz I teltet med Jens Martin Olsen + Bush & Brun

  • 10:00 – 11:30 – Babysang i Kirken
  • 10:00 – 18:00 – Åpen martnasgate
  • 10:00 – 17:00 – Loppemarked på Frivillighetssentralen
  • 12:00 – Åpningsshow på torget
  • 13:00 – Åpning utstilling på biblioteket – Nærøy Kirka
  • 13:00 – 16:00 – Barnas piratfest (forestilling 13:00)
  • 13:00 – 17:00 – Grautsalg, utstilling og tombola i Gammelbanken
  • 15:00 – Dagkonsert med husbandet Tinitus
  • 18:00 – Pokerturnering – freeroll i lokalene til «Rosenborg supportere YTRE NAMDAL»
  • 18:00 – Kino. Diego Maradona
  • 18:30 – Kirkekonsert, Black sea don Cossacks
  • 20:00 – Jam med TORA og lokale musikere – Konsert med TORA m/band (dørene åpner 19:00)
  • 22:00 – Kino. Fast & Furious: Hobbs & Shaw

  • 10:00 – 18:00 – Åpen martnasgate
  • 10:00 – 17:00 – Loppemarked på Frivillighetssentralen
  • 12:00 – 16:00 – Barnas piratfest (Forestilling kl 12)
  • 12:00 – Politisk debatt på torget
  • 13:00 – 17:00 – Grautsalg, utstilling og tombola i Gammelbanken
  • 13:00 – Safari om Kirkene i Nærøy, en reise i bilder, ord og toner – Frivillighetssentralen
  • 14:00 – NTE- Scenen – Innslag fra Kulturskolen
  • 15:45 – Brækkabakkan Opp
  • 20:00 – Fotballkamp 5. divisjon. Kolvereid – Innherred/ Steinkjer 2
  • 21:00 – Sommerfest med D.D.E, Graceland og Aarsflesin

  • 10:00 – 18:00 – Åpen martnasgate
  • 10:00 – 17:00 – Loppemarked på frivillighetssentralen
  • 12:00 – 16:00 – Barnas piratfest (Forestilling kl 12)
  • 12:00 – Nærøysund Trekkspillklubb spiller på Torget
  • 13:00 – 17:00 – Grautsalg, utstilling og tombola i Gammelbanken
  • 13:00 – 80-tallskonsert med Hornmusikken på torget
  • 14:00 – Gratiskonsert for de minste på torget, spellemannsnominerte Mandarinsaft spiller
  • 14:30 – Motorparade
  • 15:00 – Trolly
  • 16:00 – Avslutningshow
  • 18:00 – Kulturkveld med dans og allsang i Gammelbanken
  • 20:00 – Standup med Tønne & Cess
  • 22:00 – Loveshack og Mega5

  • 17:00 – Kino: Angry Birds filmen 2
  • 19:00 – Kirkekonsert med Thomas Brøndbo – Sanger om tro, håp og kjærlighet
  • 20:00 – Kino: Scary stories to tell in the dark

ONSDAG 11. AUGUST

  • 18:00 – KINO – JUNGLE CRUISE
  • 20:00 – KINO – BLACK WIDOW

TORSDAG 12. AUGUST

  • 10:00 – MARTNASGATA ÅPNER
  • 13:00 – BARNDOMMENS SANGER, RIM OG REGLER
  • 13:00 – RØMMEGRØT OG TOMBOLA I GAMMELBANKEN
  • 16:00 – KINO – SPACE JAM : EN NY LEGENDE
  • 17:00 – ÅPNINGSSHOW PÅ TORGET
  • 18:00 – MARTNASGATA STENGER
  • 18:30 – KINO – SNAKE EYES : G.I. JOE ORIGINS
  • 20:00 – QUIZ MED BUSH & BRUN

FREDAG 13. AUGUST

  • 10:00 – MARTNASGATA ÅPNER
  • 12:00 – ÅPNING AV KUNSTGRESSBANE
  • 13:00 – RØMMEGRØT OG TOMBOLA I GAMMELBANKEN
  • 13:30 – AKTIVITETER PÅ KUNSTGRESSBANEN
  • 15:00 – POLITISK DEBATT PÅ TORGET
  • 16:00 – KINO – DEN MAGISKE PORTALEN
  • 17:00 – YTRINGENS SJAKKTURNERING 2021SEMIFINALE
  • 17:00 – KULTURKAFFE PÅ FRIVILLIGHETSSENTRALEN
  • 17:00 – LETTELSE – KONSERT I KOLVEREID KIRKE
  • 18:00 – MARTNASGATA STENGER
  • 18:30 – KINO – RESPECT (PREMIERE)
  • 19:00 – LETTELSE – KONSERT I KOLVEREID KIRKE
  • 21:00 – TORA, LOVESHACK & STIV KULING

LØRDAG 14. AUGUST

  • 10:00 – MARTNASGATA ÅPNER
  • 11:00 – KONSERT MED KOLVEREID SKOLEKORPS
  • 12:00 – RØMMEGRØT OG TOMBOLA I GAMMELBANKEN
  • 13:00 – SPAREBANK 1 SMN – VITENSHOW
  • 13:30 – KINO – SPIRIT VILLHESTEN
  • 14:00 – YTRINGENS SJAKKTURNERING 2021 FINALE
  • 14:30 – MOTORPARADE I SENTRUM
  • 16:00 – MARTNASGATA STENGER
  • 16:00 – AVSLUTNINGSSHOW
  • 16:00 – KINO – FREE GUY
  • 19:00 – KINO – I ONDE DAGER
  • 21:00 – ANDERS JEKTVIK & VIOLET ROAD

SØNDAG 15. AUGUST

  • 13:30 – KINO – SPACEBOY
  • 16:00 – KINO – THE SUICIDE SQUAD
  • 19:00 – KINO – ICE ROAD